Πέμπτη, 19 Ιουλίου 2012

Το πρόγραμμα των Ολυμπιακών Αγώνων σε ΕΤ1,ΝΕΤ και ΕΤ3!



O τηλεοπτικός μαραθώνιος για τη δημόσια τηλεόραση ξεκινάει στις 25 Ιουλίου στην ΕΤ3 με τα προκριματικά του ποδοσφαίρου και ολοκληρώνεται με την Τελετή Λήξης των Ολυμπιακών Αγώνων, που θα μεταδοθεί από τη ΝΕΤ, στις 12 Αυγούστου



ΕΤ1

26 ΙΟΥΛΙΟΥ

22.00-24.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ (ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΕΤΑΝΙΑ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ)



28 ΙΟΥΛΙΟΥ

11.00 - 01.30 ΒEACH VOLLEY, ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ, ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΔΡΟΜΟΥ,
ΞΙΦΑΣΚΙΑ, ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΤΕΝΙΣ.

29 ΙΟΥΛΙΟΥ

11.00 - 02.30 ΤΕΝΙΣ, BEACH VOLLEY, ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ,
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΔΡΟΜΟΥ, ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΤΕΝΙΣ, ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ, ΚΑΝΝΟΕ.
22.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ – ΡΩΣΙΑ»
24.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ»

30 ΙΟΥΛΙΟΥ

11.00 - 01.00 BEACH VOLLEY, ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ, ΤΖΟΥΝΤΟ, ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ, ΤΕΝΝΙΣ, ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΞΙΦΑΣΚΙΑ, ΠΙΝΓΚ-ΠΟΝΓΚ.

31 ΙΟΥΛΙΟΥ

11.00 - 02.00 BEACH VOLLEY, ΚΑΝΟΕ ΣΛΑΛΟΜ, ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ, ΤΕΝΙΣ, ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ , ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΞΙΦΑΣΚΙΑ, ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
17.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «ΕΛΛΑΔΑ – ΙΤΑΛΙΑ»
20.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «ΣΕΡΒΙΑ – Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ»
22.00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «ΗΠΑ – ΡΟΥΜΑΝΙΑ»


1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 - 02.00 BEACH VOLLEY, ΤΖΟΥΝΤΟ, ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ, ΤΕΝΙΣ, ΞΙΦΑΣΚΙΑ, ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ, ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΔΡΟΜΟΥ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ , ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ
21.30 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ»


2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 - 02.30 BEACH VOLLEY, ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ, ΤΕΝΙΣ, ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ, ΣΚΟ- ΠΟΒΟΛΗ, ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΞΙΦΑΣΚΙΑ
20.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ – ΗΠΑ»
22.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «ΙΣΠΑΝΙΑ – Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ»
22.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «ΗΠΑ - ΝΙΓΗΡΙΑ»


3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 - 01.30 BEACH VOLLEY, ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ, ΤΖΟΥΝΤΟ, ΙΠΠΑΣΙΑ, ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ, ΤΕΝΙΣ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ, ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ.

4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 - 01.30 BEACH VOLLEY, ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ, ΙΠΠΑΣΙΑ, ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ, ΤΕΝΙΣ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ, ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ, ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ.

5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

12.00 – 00.30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ, ΙΠΠΑΣΙΑ, ΤΕΝΙΣ, ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ, ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗ- ΣΗ, ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ, BEACH VOLLEY, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ.


6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 – 01.30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ, ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΙΠΠΑΣΙΑ, ΠΟΛΟ, ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ, ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ, ΠΟ ΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ, BEACH VOLLEY, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ.


7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 – 00.30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ , ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΙΠΠΑΣΙΑ, ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ, ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ , ΠΟΛΟ, BEACH VOLLEY, ΠΑΛΗ, ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.30 - 01.30 ΙΠΠΑΣΙΑ, ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ, ΚΑΝΟΕ ΣΠΡΙΝΤ, ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, ΠΑΛΗ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, BEACH VOLLEY.

9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.30 - 01.30 ΚΑΝΟΕ ΣΠΡΙΝΤ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΠΟΛΟ, ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ, BEACH VOLLEY, ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ( ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 10 ΧΛΜ.), ΕΝΟΡΓΑΝΗ, ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ, ΠΥΓΜΑΧΙΑ, ΠΑΛΗ, ΙΠΠΑΣΙΑ.


10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 - 01.00 ΡΥΘΜΙΚΗ, ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜ- ΒΗΣΗ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΜΠΑΣΚΕΤ, BEACH VOLLEY, ΠΑΛΗ, ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ


11 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 - 01.00 ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΡΥΘΜΙΚΗ, ΠΥΓΜΑΧΙΑ, VOLLEY ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΚΑΝΟΕ ΣΠΡΙΝΤ.


12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 – 22.00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΒΟΥΝΟΥ, ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ, ΠΑΛΗ, ΡΥΘΜΙΚΗ, ΠΥΓΜΑΧΙΑ (Μ), ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ

ΝΕΤ

27 ΙΟΥΛΙΟΥ

23.00 – 02.00 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

28 ΙΟΥΛΙΟΥ

12.00 - 14.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
21.00 - 21.30 ΕΚΠΟΜΠΗ
21.30 - 23.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
23.00 - 01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ

29 ΙΟΥΛΙΟΥ

12.00 - 14.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
21.00 - 21.30 ΕΚΠΟΜΠΗ
21.30 - 23.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
23.00 – 01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


30 ΙΟΥΛΙΟΥ

12.00 - 14.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ & ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
21.00 - 21.30 ΕΚΠΟΜΠΗ
21.30 - 23.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
23.00 - 01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


31 ΙΟΥΛΙΟΥ

12.00 - 14.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ & ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
21.00 - 21.30 ΕΚΠΟΜΠΗ
21.30 - 23.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
23.00 - 01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

12.00 - 15.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ & ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
21.00 – 21.30 ΕΚΠΟΜΠΗ
21.30 - 23.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
23.00 – 01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

12.00 – 15.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
21.00 - 21.30 ΕΚΠΟΜΠΗ
21.30 – 23.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
23.00 – 01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

12.00 – 16.00 ΣΤΙΒΟΣ
20.00 – 21.00 ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 – 24.00 ΣΤΙΒΟΣ
24.00 – 02.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

12.00 – 15.45 ΣΤΙΒΟΣ
20.00 – 20.30 ΕΚΠΟΜΠΗ
20.30 – 24.00 ΣΤΙΒΟΣ
24.00 – 02.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

13.00 – 16.00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ (Γ)
20.00 – 20.45 ΕΚΠΟΜΠΗ
20.45 – 24.00 ΣΤΙΒΟΣ
24.00 – 02.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

12.00 – 14.30 ΣΤΙΒΟΣ
20.00 – 20.45 ΕΚΠΟΜΠΗ
20.45 – 24.00 ΣΤΙΒΟΣ
24.00 – 02.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

12.00 – 14.45 ΣΤΙΒΟΣ
20.00 – 20.45 ΕΚΠΟΜΠΗ
20.45 – 23.30 ΣΤΙΒΟΣ
23.30 – 01.30 ΕΚΠΟΜΠΗ


8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

12.00 – 15.45 ΣΤΙΒΟΣ
20.00 – 20.45 ΕΚΠΟΜΠΗ
20.45 – 24.00 ΣΤΙΒΟΣ
24.00 – 02.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 – 14.00 ΣΤΙΒΟΣ
20.00 – 20.30 ΕΚΠΟΜΠΗ
20.30 – 24.00 ΣΤΙΒΟΣ
24.00 – 02.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

14.00 – 17.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ & ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 10KM
20.00 – 21.00 ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 – 24.00 ΣΤΙΒΟΣ
24.00 – 02.00 ΕΚΠΟΜΠΗ


11 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

11.00 – 15.30 ΒΑΔΗΝ (ΑΝΔΡΩΝ 50KM)
20.00 – 20.30 ΕΚΠΟΜΠΗ
20.30 – 23.30 ΣΤΙΒΟΣ
23.30 – 01.30 ΕΚΠΟΜΠΗ


12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

13.00 – 16.00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ (Α)
17.00 – 19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ
19.00 – 21.00 ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 – 01.30 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

ΕΤ3

25 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) 19.00-21.00 ΗΠΑ-ΓΑΛΛΙΑ
21.45-23.45 ΣΟΥΗΔΙΑ-Ν.ΑΦΡΙΚΗ


26 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) 16.45-18.45 ΙΣΠΑΝΙΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ
21.45-23.45 ΑΙΓΥΠΤΟΣ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ


27 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ 23.00-02.00, Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση


28 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) 18.45-20.30 ΗΠΑ- ΚΡΟΑΤΙΑ
ΒΟΛΕΪ (Γ) 22.00-23.30 ΗΠΑ-ΚΟΡΕΑ
ΒΟΛΕΪ (Γ) 24.00-01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΤΟΥΡΚΙΑ


29 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΠΟΛΟ (Α) 16.10-17.20 ΙΤΑΛΙΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
ΒΟΛΕΪ (Α) 22.00-23.30 ΙΤΑΛΙΑ-ΠΟΛΩΝΙΑ
ΒΟΛΕΪ (Α) 24.00-01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΤΥΝΗΣΙΑ
ΠΟΛΟ (Α) 12.00-13.20 ΕΛΛΑΔΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ (UNI )


30 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΒΟΛΕΪ (Γ) 11.30-13.00 ΤΟΥΡΚΙΑ-ΚΙΝΑ
ΒΟΛΕΪ (Γ) 13.30-15.00 ΣΕΡΒΙΑ-ΚΟΡΕΑ
ΠΟΛΟ (Γ) 20.20- 21.30 Μ.ΒΡΕΤΑΝΙΑ-ΡΩΣΙΑ
ΠΟΛΟ (Γ) 21.40-23.00 ΟΥΓΓΑΡΙΑ-ΗΠΑ


31 ΙΟΥΛΙΟΥ

ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) 11.00-12.45 ΚΙΝΑ-ΡΩΣΙΑ
ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) 13.15-15.00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) 18.15-19.45 ΣΕΡΒΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ
ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) 22.00-23.45 ΓΑΛΛΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
ΒΟΛΕΪ (Α) 24.00-01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΡΩΣΙΑ


1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΠΟΛΟ (Γ) 20.20-21.30 ΙΣΠΑΝΙΑ-ΗΠΑ
ΒΟΛΕΪ (Γ) 22.00-23.30 ΗΠΑ-ΚΙΝΑ
ΒΟΛΕΪ (Γ) 24.00-01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΚΟΡΕΑ


2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΜΠΑΣΚΕΤ (Α ) 11.00-12.45 ΓΑΛΛΙΑ-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
ΠΟΛΟ (Α) 13.20-14.40 ΕΛΛΑΔΑ-ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
ΠΟΛΟ (Α) 16.10-17.20 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ-ΣΕΡΒΙΑ
ΜΠΑΣΚΕΤ (Α ) 18.45-20.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΡΩΣΙΑ
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) 21.30-23.00 ΣΕΡΒΙΑ-ΔΑΝΙΑ
ΒΟΛΕΪ (Α) 22.00-23.30 ΗΠΑ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ
ΒΟΛΕΪ (Α) 24.00-01.30 Μ.ΒΡΕΤΑΝΙΑ-ΙΤΑΛΙΑ


3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΒΟΛΕΪ (Γ) 13.30-15.00 ΙΑΠΩΝΙΑ-ΡΩΣΙΑ
ΒΟΛΕΪ (Γ) 22.00-23.30 ΗΠΑ-ΣΕΡΒΙΑ
ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) 00.15-02.00 ΗΠΑ-ΤΣΕΧΙΑ


4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) 13.15-15.00 ΙΣΠΑΝΙΑ-ΡΩΣΙΑ
ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) 16.30-18.15 ΗΠΑ-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
ΠΟΛΟ (Α) 16.10-17.20 ΕΛΛΑΔΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ
ΒΟΛΕΪ (Α) 18.45-20.15 ΡΩΣΙΑ-ΗΠΑ
ΒΟΛΕΪ (Α) 24.00-01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) 18.15-19.45 ΚΡΟΑΤΙΑ-ΔΑΝΙΑ
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) 21.30-23.00 ΙΣΛΑΝΔΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ


5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΠΟΛΟ (Γ) 16.50-18.00 QF
ΠΟΛΟ (Γ) 21.00-22.10 QF
ΒΟΛΕΪ (Γ) 00.00-01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ


6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΒΟΛΕΪ (Α) 11.30-13.00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΠΟΛΩΝΙΑ
ΒΟΛΕΪ (Α) 13.30-15.00 ΡΩΣΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) 21.30-23.00 ΙΣΠΑΝΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) 23.15-00.45 ΓΑΛΛΙΑ-ΣΟΥΗΔΙΑ
ΠΟΛΟ (Α) 21.40-23.00 ΙΤΑΛΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ


7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) 19.00-21.00 SF1
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Α) 21.45-23.45 SF2
ΒΟΛΕΪ (Γ) 21.00-22.30 QF
ΒΟΛΕΪ (Γ) 23.00-24.30 QF


8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΒΟΛΕΪ (Α) 4 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) 2 ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Οι ώρες μετάδοσης δεν έχουν ακόμα καθοριστεί

9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΒΟΛΕΪ (Γ) 17.00-18.30 SF1
ΒΟΛΕΪ (Γ) 21.30-23.00 SF2
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) 21.45-23.45
ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) 19.00-21.00 SF1
ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) 23.00-01.00 SF2


10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΒΟΛΕΪ (Α) 17.00-18.30 SF1
ΒΟΛΕΪ (Α) 21.30-23.00 SF2
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) 19.00-21.00 SF1
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Α) 22.00-00.30 SF2


11 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Α) 17.00-19.00
ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ (Γ) 23.00-01.00
ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Γ) σε μαγνητοσκόπηση μετά τον Τελικό Μπάσκετ(Γ)


12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΒΟΛΕΪ (Α) 11.30-13.00 ΧΑΛΚΙΝΟ
ΒΟΛΕΪ (Α) 15.00-16.45 ΧΡΥΣΟ
ΠΟΛΟ (Α) 17.50-19.15 ΧΡΥΣΟ


zappit.gr

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου